baner i logo Wałeckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz logo projektu

WAŁECKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
 

ul. Gen. L. Okulickiego 10-14/12
78-600 Wałcz
tel.: 509 916 477
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona www: www.wlot.org 

nr KRS: 0000404321


O nas

Celem WLOT jest kreowanie wizerunku Powiatu Wałeckiego, jako regionu atrakcyjnego turystycznie oraz wspieranie rozwoju rynku turystycznego na Pojezierzu Wałeckim.
Organizacja zajmuje się również integrowaniem środowisk samorządu terytorialnego, gospodarczego i zawodowego oraz osób, instytucji i organizacji zainteresowanych rozwojem turystycznym Pojezierza Wałeckiego. Skutkiem tej działalności ma być zwiększanie liczby turystów odwiedzających Pojezierze Wałeckie, co ma się przełożyć na wzrost efektywności ekonomicznej podmiotów świadczących usługi dla turystów. Celem jest również stworzenie lokalnego systemu informacji turystycznej oraz włączenie go w regionalne i krajowe zarządzanie systemem „it”.jak również koordynacja działań promocyjnych sektora turystycznego podejmowanych na Pojezierzu i stworzenie platformy współpracy podmiotów gospodarczych turystyki z władzami lokalnymi, regionalnymi i krajowymi. Innym celem WLOT to przywództwo w regionie, konsolidowanie i integracja zainteresowanych podmiotów gospodarki turystycznej, zachowania partnerstwa, współpracy dla tworzenia regionalnych produktów turystycznych. Dążymy do nawiązania i zwiększenia współpracy z instytucjami władzy samorządowej, z ZROT, z Stowarzyszeniem Gmin Pojezierza.


Zarząd:

Prezes: Roman Wiśniewski - R.Man
Wiceprezes: Marcin Koniecko - Park Linowy Rudnica
Wiceprezes: Władysław Terechowicz - Agroturystyka U Hrabiego
Sekretarz: Krystyna Łątkowska - Agroturystyka Pod Orłem
Skarbnik: Tomasz Bazylewicz - BazylKajak sprzęt turystyczny
Członek Zarządu: Tadeusz Węgrzynowski - Tawerna Pod Wieżą i Camping 64
Członek Zarządu: Bartosz Ćmiel - UrokiPojezierza.pl

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący: Andrzej Szeremeta - Kapitan - Kajaki Szwecja
Członek Komisji: Krystyna Kaźmierczyk - Agroturystyka Nad Rozlewiskiem
Członek Komisji: Agata Maternowska - Stowarzyszenie Odrazulepiej.pl


Dokumenty do pobrania:

STATUT DARLOT