baner z logo Trzebiatowskiej Organizacji Turystycznej UJŚCIE REGI

Trzebiatowska Organizacja Turystyczna UJŚCIE REGI
   

al. Tysiąclecia 32 A
72-330 Mrzeżyno
tel.: 604 774 424
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona www: www.ujscieregi.pl 

nr KRS: 0000238631


O nas

Trzebiatowską Organizację Turystyczną „Ujście Regi" (TOTUR) powołano do życia 30 stycznia 2012 r.  31 maja na podstawie uchwały RM do organizacji, na prawach członka zwyczajnego, przystąpiła Gmina Trzebiatów. TOTUR to stowarzyszenie, które w niedalekiej przyszłości ma stanowić podstawowe ogniwo kreowania lokalnej gospodarki turystycznej w oparciu o współdziałanie wszystkich sektorów zainteresowanych rozwojem tej dziedziny gospodarki - publicznego (samorządowego), prywatnego i pozarządowego.
Obszar ujścia Regi do Bałtyku, rozumiany jako obszar dorzecza dolnego biegu rzeki ograniczonego od zachodu gminami Rewal i Karnice, Dźwirzynem od wschodu i Gryficami od południa posiada duży potencjał turystyczny, jeszcze nie do końca wykorzystany. Stąd TOTUR zamierza przede wszystkim brać czynny udział w procesie tworzenia nowych produktów turystycznych - od rozpoznania walorów, poprzez wzbogacenie ich o właściwą infrastrukturę na etapie tworzenia atrakcji, aż do jej komercjalizacji (świadczenia usług), co jest podstawą gotowego produktu turystycznego. Chce zatem spełniać docelowo rolę lokalnego touroperatora.
Oprócz inicjowania i współtworzenia lokalnych produktów turystycznych TOTUR ma również określone zadania w sferze kreowania pozytywnego i atrakcyjnego wizerunku gminy Trzebiatów i promocji turystyki w gminie. Szczegółowe cele i zadania stowarzyszenia zostały zawarte w statucie stowarzyszenia.
Do członkostwa w TOTUR zapraszamy wszystkich, którzy identyfikują się z powyższymi założeniami, akceptują nasze cele statutowe i chcą: zapewnić sobie konkretny zysk finansowy (przedsiębiorcy branżowi); zrealizować swoje cele statutowe (NGO); zapewnić społeczności lokalnej usługi o charakterze publicznym i  podnieść atrakcyjność oferty turystycznej i promocyjnej (gminy, powiaty).


Zarząd:

Prezes: Krzysztof Kubacki
Wiceprezes: Katarzyna Szweda-Szymanowicz
Sekretarz: Grzegorz Klimaszewski
Skarbnik: Paweł Woźniak
Członek Zarządu: Dariusz Zieliński


Dokumenty do pobrania:

STATUT TOTUR-u