baner z logo Lokalnej Organizacji Turystycznej Czaplinek oraz logo projektu

Lokalna Organizacja Turystyczna Czaplinek
 

ul. Rynek 1
78-550 Czaplinek
tel.: 94
375 47 90
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona www: www.lot.czaplinek.pl

nr KRS: 0000213189


 O nas 

Lokalna Organizacja Turystyczna powstała w 2004 r., prowadzi działalność w sferze turystyki i promocji. LOT Czaplinek funkcjonuje w ramach Referatu Turystyki i Promocji Urzędu Miejskiego przy ul. Rynek 1. W sezonie biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 19.00, w sobotę od godz.10.00 do 16.00, a w niedzielę od godz. 10.00 do 14.00. Natomiast poza sezonem biuro czynne jest w godzinach pracy Urzędu Miejskiego.

Do najważniejszych zadań lokalnej organizacji turystycznej należy integracja społeczności lokalnej, głównie jednostek samorządu lokalnego i branży turystycznej, kreowanie produktu turystycznego wokół lokalnych atrakcji turystycznych, gromadzenie i aktualizacja informacji o atrakcjach i produktach turystycznych oraz utrzymanie i prowadzenie lokalnych punktów informacji turystycznej.

Jeżeli chcą mieć Państwo wpływ na kierunki promocji naszej gminy, macie ciekawe pomysły, które podniosą atrakcyjność turystyczną Ziemi Czaplineckiej, przedłużą sezon dla branży turystycznej to zapraszamy do wstąpienia do Lokalnej Organizacji Turystycznej w Czaplinku.
Członkowie LOT Czaplinek mogą się bezpłatnie reklamować na imprezach organizowanych lub współorganizowanych przez LOT Czaplinek i na naszej stronie internetowej.
Jeżeli nie są Państwo zainteresowani wstąpieniem do LOT Czaplinek, a chcecie się zareklamować na naszych stronach internetowych prosimy o kontakt.

Jak przystąpić do Lokalnej Organizacji Turystycznej Czaplinek

Przyjęcia w poczet członka dokonuje Zarząd LOT na podstawie pisemnej deklaracji przystępującego (w załączeniu na stronie).
Należy zatem wypełnić deklarację i dostarczyć ją osobiście do Biura LOT ul. Rynek 1 w Czaplinku lub przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po akceptacji deklaracji kolejnym krokiem jest opłacenie wpisowego oraz składki członkowskiej.


Zarząd:

Prezes: Ryszard Swęd
Wiceprezes: Magdalena Mokrogulska
Sekretarz: Dariusz Wrzesiński


 Dokumenty do pobrania:

STATUT LOT Czaplinek