Spotkanie konsultacyjne w Poznaniu - Tour Salon - 13 lutego 2016

Na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki, Forum Turystyki Regionów opracowuje Poradnik - INNOWACYJNOŚĆ W TURYSTYCE dla przygotowujących projekty innowacyjne i proinnowacyjne z zakresu turystyki. Ma to być materiał praktyczny, pomagający z jednej strony piszącym wnioski projektowe a z drugiej oceniającym w zakresie zasadności kwalifikacji turystyki jako działań  innowacyjnych. W związku z tym zapraszamy na spotkanie mające na celu zebranie Państwa opinii i uwag oraz dyskusję nad Poradnikiem. Spotkanie odbędzie się podczas targów TOUR SALON Poznaniu w dniu 13 lutego 2016 r. (sobota) - początek godz. 11.00, Pawilon 7, sala 1C.

Pierwsza wersja tekstu Poradnika jest dostępna na stronie www.forumturystyki.pl. Jest to materiał wstępny wymagający uzupełnień o aspekty praktyczne. Niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu zachęcamy do nanoszenia swoich uwag, propozycji i uzupełnień do tekstu. Wszelkie sugestie prosimy wpisywać w trybie "śledź zmiany" i odsyłać bezpośrednio do koordynatora zadania Pana Marka Migdala na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dla sektora turystyki będzie to ważny materiał źródłowy zwiększający możliwości przedsiębiorców i organizacji turystycznych aplikowania o fundusze unijne w nowej perspektywie finansowej do 2020 r.

Podczas spotkania planowane jest również omowienie i dyskusja nad założeniami programowymi VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI - założenia tematyczne dostępne na stronie www.gremium.forumturystyki.pl.