baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Wkrótce kolejna "Środa z Funduszami w Punktach informacyjnych Funduszy Europejskich"

3 lutego 2016 r. w godz.10:00 - 13:00 odbędą się kolejne, bezpłatne spotkania z cyklu "Środa z Funduszami", wprowadzające do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020.
Tematyka spotkań będzie zróżnicowana w każdym z województw i dostosowana do aktualnego zapotrzebowania na informacje ze strony beneficjentów. Spotkania kierowane są do osób zainteresowanych realizacją projektów ze wsparciem Funduszy Europejskich.

Najbliższe spotkanie dla woj. zachodniopomorskiego 3 lutego 2016 r. w Głównym Punkcie Informacyjnym, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Kuśnierska 12B, 70-536 Szczecin
- zapisy/więcej informacji

Spotkania pn. „Środa z Funduszami” są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 10.00. Podczas spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.

(Źródło: Portal Funduszy Europejskich)