baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat internautów 2014

Wybierajcie najlepsze produkty turystyczne roku 2014. Szczególnie zachęcamy do głosowania na "Zachodniopomorski Szlak Żeglarski" oraz "Ogrody Tematyczne Hortulus i Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy". Wasze głosy zaważą na tym, który produkt otrzyma Certyfikat internautów 2014. Każdy głos się liczy!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie przygotowanym przez portal Wirtualna Polska wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną, w którym możecie Państwo wybrać najatrakcyjniejszy, najciekwaszy, najbardziej przyjazny turystom produkt. Zagłosujcie na atrakcję, która waszym zdaniem daje gwarancję przeżycia wielu niezapomnianych doznań turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych lub rekreacyjno-przygodowych.

Polecamy szczególnej uwadze produkty turystyczne z Pomorza Zachodniego, tj. "Zachodniopomorski Szlak Żeglarski" oraz "Ogrody Tematyczne Hortulus i Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy"

Każda osoba może oddać tylko jeden głos z jednego adresu IP!

Z komputerów głosujemy tutaj

Ze smartfonów i telefonów komórkowych:
- "Zachodniopomorski Szlak Żeglarski" http://turystyka.wp.pl/gid,16928866,gpage,10,kat,1036541,mgaleria.html
- "Ogrody Tematyczne Hortulus i Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy" http://turystyka.wp.pl/gid,16928866,gpage,10,kat,1036541,mgaleria.html