baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

VI Zachodniopomorskie Forum Turystyki - 29-30 września 2014 r. w Szczecinie

Zapraszamy wszystkich przedstawiciali LOT-ów z woj. zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w VI Zachodniopomorskim Forum Turystyki, które odbędą się w dniach 29-30 września w Szczecinie w ramach regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki.

To dwudniowe spotkanie przedstawicieli branży turystycznej i członków Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Zachodniopomorskiego, będzie kontynuoacją działań na rzecz zacieśnienia i intensyfikacji współpracy władz regionalnych i lokalnych z organizacjami pozarządowymi - w szczególności Lokalnymi Organizacjami Turystycznymi (LOT).
Kluczowym zagadnieniem Forum będzie MODEL współpracy JST i LOT, status tych organizacji jako narzędzia realizacji lokalnej polityki rozwoju turystykioraz rola Marketingu Miejsc w rozwoju i promocji turystyki.
Spotkanie to stanowić będzie równocześnie główny punkt Regionalnych Obchodów Światowego Dnia Turystyki - święta osób i instytucji działających w obszarze szeroko rozumianego sektora turystyki.
Patronat honorowy nad Regionalnymi Obchodami Światowego Dnia Turystyki objął  Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

W załączeniu do pobrania szczegółowy program spotkania wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza pod numer faks: 91 488 00 50 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 września 2014 r.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. Koszty udziału 100 osób pokrywają organizatorzy (pierwszeństwo dla dwóch przedstawicieli każdego LOT, delegowanych do współpracy w ramach Rady Turystyki Pomorza Zachodniego). Ze względu na ograniczone środki finansowe pozostałe (dodatkowe) osoby mogą uczestniczyć bezpłatnie wyłącznie w spotkaniach i konsultacjach (ew. nocleg, wyżywienie i udział w wieczorze integracyjnym będzie wymagał indywidualnego pokrycia tych kosztów).
Wszelkie informacje o wydarzeniu uzyskają Państwo pod numerem telefonu 91 488 00 50.

Do pobrania:

FORMULARZ ZGLOSZENIOWY
PROGRAM KONFERENCJI
ZAPROSZENIE