baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Prace nad budżetem 2015 (Województwo Zachodniopomorskie) - Turystyka

Zgodnie z Uchwałą Nr VII/77/11 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 28 czerwca 2011 roku w sprawie zmiany uchwały Nr XLII/486/10 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 22 czerwca 2010 r. zawierającą szczegółowy harmonogram prac budżetowych informujemy, że Wydział Turystyki, Gospodarki i Promocji przystępuje do rozpoczęcia prac nad projektem budżetu Województwa Zachodniopomorskiego na rok 2015.

W związku z powyższym w  terminie do 5 września 2014 r. uprawnione podmioty mogą składać pisemne informacje o zamiarze realizacji w roku 2015 zadań publicznych Województwa z zakresu turystyki i krajoznawstwa, na które będą składane wnioski o ich dofinansowanie z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego

Informacje zawierające:

- nazwę podmiotu, adres, telefon, e-mail,
- dane osoby do kontaktu,
- nazwę zadania,
- przewidywany termin realizacji zadania,
- krótki opis zadania,
- przewidywany całkowity koszt realizacji zadania,
- przewidywaną kwotę dofinansowania

należy przeslać pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: przesłanie lub przekazanie powyższych informacji nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku (oferty) o dotację na dofinansowanie wybranego zadania.

(Źródło: www.wzp.pl)