baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Spotkanie konsultacyjne Strategii Rozwoju Turystyki w Województwie Zachodniopomorskim do roku 2020

Firma Landbrand Hubert Gonera w związku z opracowywanym na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego dokumentem pn. „Strategia Rozwoju Turystyki w Województwie Zachodniopomorskim do roku 2020” zaprasza Państwa na spotkanie w branżowych konsultacjach społecznych.

Spotkanie odbędzie się w środę 27 sierpnia 2014 roku w godzinach 10:00 – 13:00 w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie, przy Placu Rodła 10.

W programie spotkania przewidziano między innymi:
1. Przedstawienie zakresu prac nad Strategią Rozwoju Turystyki w Województwie Zachodniopomorskim do roku 2020.
2. Prezentację wstępnej analizy SWOT.
3. Dyskusję nad szansami rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim.

Państwa głos w dyskusji pozwoli na lepsze dopasowanie zapisów powstającego dokumentu do potrzeb branży turystycznej. Zachęcamy więc do udziału w konsultacjach społecznych i przybycie na spotkanie.

Potwierdzenia przybycia należy zgłaszać do poniedziałku 25 sierpnia 2014 roku, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 61 / 221 79 17.

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne można do pobrania na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego - http://wzp.pl/wtgp/turystyka/p-r-m-a-23835/aktualnosci.htm

(Źródło: www.wzp.pl)