baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Szkolenie pn. Skuteczny marketing turystyczny

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Polska Organizacja Turystyczna zapraszają na szkolenie pn. Skuteczny marketing turystyczny, czyli jak zainteresować ofertą turystyczną współczesnego turystę, które odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2018 r. w Barlinku.

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników biur informacji turystycznej oraz podmiotów organizujących i nadzorujących pracę informacji turystycznej. Szkolenie i warsztaty poprowadzą Kasia i Maciej Marczewscy – założyciele Fundacji Ruszaj w Drogę i największego bloga podróżniczego o Polsce. (więcej o prowadzących w załączniku „program str. 2”)


Oprócz zajęć szkoleniowo-warsztatowych zabierzemy Was (drugiego dnia) na niebanalną wycieczkę, z której wrócicie z niezapomnianymi wrażeniami. Szczegóły w załączniku „program str. 1” (ale nie o wszystkich niespodziankach pisaliśmy).

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, ale liczba miejsc jest ograniczona. Spieszcie się więc ze zgłoszeniami. Czekamy na nie do 22 listopada (szczegóły w załączonym formularzu zgłoszeniowym).

Dokładny termin szkolenia: 28-29 listopada 2018 r.

Miejsce szkolenia: Barlinek, „Leśny Dom”, Polana Lecha 2

Załączniki:
program str. 1

program str. 2formularz zgłoszeniowyformularz zgłoszeniowy