baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Trwa rejestracja uczestników na VIII GREMIUM ESKPERTÓW TURYSTYKI

VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI (Poznań 7-9 grudnia 2016 r) to cykliczna konferencja naukowo branżowa od lat ciesząca się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w tym roku. Obecnie udział w konferencji zdeklarowało już ponad 250 osób.

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji. GREMIUM to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich oficjalne debaty i kuluarowe dyskusje oraz wypracowane wnioski i rekomendacje. To SPOTKANIE LIDERÓW – osób zaangażowanych w kreowanie rozwoju sektora turystyki w Polsce połączone z warsztatami szkoleniowymi.
W ramach GREMIUM oprócz konferencji naukowo-branżowej odbędzie się cykl warsztatów branżowych oraz prezentacji towarzyszących.Szczególnie zatem zapraszamy Państwa do udziału dyskusji i warsztatach dotyczących systemu POT-ROT-LOT i ich współpracy z JST, gdyż Lokalne Organizacje Turystyczne powinny być fundamentem całego systemu kreowania rozwoju sektora gospodarki turystycznej w Polsce. Tegoroczna edycja to 16 sesji tematycznych oraz 2 wieczory integracyjne.
Główne tematy to:
- KU NOWEJ POLITYCE TURYSTYCZNEJ
- KONKURENCYJNOŚĆ POLSKIEJ TURYSTYKI
- INNOWACYJNOŚĆ NA RYNKU TURYSTYCZNYM
- ZARZĄDZANIE PRZESTRZENIĄ TURYSTYCZNĄ
- TRANSFER WIEDZY W TURYSTYCE.

oraz debaty szkoleniowo-warsztatowe:
- Sieciowa współpraca w sektorze MICE na rzecz organizacji spotkań i wydarzeń. Jak targi i wydarzenia biznesowe można wykorzystać do budowania wizerunku miasta i regionu?
- Nowe wyzwania i nowe funkcje Regionalnych Organizacji Turystycznych
- Współpraca Urząd Miasta LOT: partnerski alians na rzecz realizacji polityki turystycznej miasta.
- Nowe media: systemy dystrybucji usług czy nowe systemy informacji turystycznej?
- Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz transferu wiedzy B+R w realizacji inwestycji turystycznych - projekt Brenna-Szczyrk-Wisła.
- Certyfikacje, rekomendacje, kategoryzacje - czy w branży turystycznej jest potrzebny (możliwy) system samoregulacji? Hotelstars union - czy potrzebny nam jest europejski model kategoryzacji usług noclegowych?
- Grywalizacja jako nowoczesna forma turystycznej promocji regionu i działalności przedsiębiorstw turystycznych.

Pełen 3-dniowy program: VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

 

(Źródło: http://www.gremium.forumturystyki.pl/)