baner z logiem projektu pn. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim

Walne Zebranie Członków ZROT

Walne Zebranie Członków ZROT odbędzie się w dniu 5 czerwca 2017 r. o godz. 10:00 (drugi termin: godz. 10:15) w Hotelu VULCAN, ul. Druckiego-Lubeckiego 6A w Szczecinie.

Dokumenty do pobrania znajdują się na końcu strony.

Przypominamy także, iż warunkiem uczestnictwa w Walnym Zebraniu Członków ZROT jest przedłożenie przez delegata podczas podpisywania listy obecności pisemnego pełnomocnictwa (wzór w załączeniu).

Jednocześnie informujemy, że gościem Walnego Zebrania Członków ZROT będzie Pan Dawid Lasek Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Po część programowej zebrania, ok. godz. 12.00 Pan Minister zaprasza na spotkanie warsztatowe poświęcone projektowi MSiT pt. „Dom Polskich Turystycznych Marek Terytorialnych”.
„Celem strategicznym projektu jest rozwój sektora gospodarki turystycznej w Polsce poprzez stworzenie systemowych i kompleksowych rozwiązań prawnych, organizacyjnych, finansowych i narzędziowych
w zakresie integracji, koordynacji, komercjalizacji i internacjonalizacji polskich, markowych produktów turystycznych opartych na potencjale kulturowym i przyrodniczym kraju.”
Podczas spotkania Pan Dawid Lasek przedstawi założenia projektu oraz metodologię i plan pracy oraz harmonogram wdrażania działań.
Zważywszy na tematykę spotkania odnoszącą się do aktywizacji rozwoju regionalnych produktów turystycznych do udziału zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Zachęcam do skorzystania
z możliwości delegowania na spotkanie kilku swoich przedstawicieli (poniżej - wyciąg ze Statutu ZROT).

Ze względów organizacyjnych prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa w Walnym Zebraniu Członków ZROT oraz spotkaniu warsztatowym z Dawidem Laskiem Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki do dnia 1 czerwca 2017 r. do godz. 13:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wyciąg ze Statutu ZROT (§25 ust. 2)

„2. Członkowie zwyczajni Organizacji są reprezentowani na Walnym Zebraniu Członków poprzez swoich przedstawicieli:
1)    Województwo zachodniopomorskie – 4 przedstawicieli,
2)    Lokalne Organizacje Turystyczne – po 3 przedstawicieli,
3)    organizacje branżowe – po 2 przedstawicieli,
4)    pozostali członkowie – po 1 przedstawicielu, którzy w ich imieniu realizują wszystkie prawa i obowiązki członka wynikające z przynależności do ZROT."

Dokumenty do pobrania